Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında web otomasyon ve paket program çözümlerini freelancer olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmeti profesyonel ekip ve yenilikçi bir startup firması ruhu ile faaliyete geçirdik. Her biri kendi alanında uzman ekiplerimizle ihtiyacınızı bütün olarak ele alır, projelendirir, ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunar, sizinle birlikte tasarlar ve yine sizinle birlikte uygularız. İnnarge markası ile yürüttüğümüz girişimimiz yıllardır edindiği network havuzu ile birlikte güvenilir ve çalışkan bir hizmet anlayışına sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yazılım, ARGE, Projelendirme ve Eğitim Hizmetleri ile ilgili olarak şirket bünyesinde çalışan profesyonel personellerin ve ekibimizle yıllardır ortak çalışmalar yürüten alanında uzman heyecanlı ve inovatif düşünen personellerle ortak çalışmalar yapmaktayız. Belirttiğimiz faaliyet alanlarında süreç boyunca sizlere mentörlük etmekteyiz. İnnarge ailesi olarak tamamladığımız ve gelecekteki projelerimizde müşteri memnuniyeti ve işin kalitesi bizler için son derece önemlidir.

Hayat boyu öğrenme felsefesine inanarak, sürekli Ar-ge çalışmaları içerisinde modern teknolojinin ürünlerini ve hizmetlerini sizlere sunmak İnnarge ailesinin ilkeleri arasındadır. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi sunduğumuz çözümlere entegre ederek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

YAZILIM

İhtiyaçlarınıza yönelik Modern Kurumsal Web Sitesi, E- Ticaret Sitesi, Mobil Uygulama, İos Ve Android Modüler Programlama, Web Otomasyon, Kurumlara Özel Otomasyon, Seo Hizmeti, Sosyal Medya Desteği gibi özel alanlarda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

PROJELENDİRME

İnnarge ailesi yazılım çözümlerinin yanında fikir mentörlüğü ve projelendirme faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Ülkemizin gelişmesi için yüksek katma değerli ürünlerin imalatının son derece önemli olduğu günümüzde Startup ruhunun desteklenmesinin de oldukça önemli olduğuna inanıyoruz. Bizler de İnnarge ailesi olarak Startup firmaların yanında yer alarak projelerin geliştirilme sürecinde mentörlük yaparak katkı sağlamaya çalışıyoruz.

TÜBİTAK, KOSGEB, Ajans, Bakanlık, AB hibe programlarına sizler için projeler hazırlıyoruz. Sizlerin çok değerli vaktini alacak olan projelendirme süreçlerinde tecrübeli kadromuzla birlikte talep edilen çağrı kapsamına göre dokümanlarınızı ve proje dosyanızı hazırlamanıza destek veriyoruz.

EĞİTİM HİZMETLERİ

Modern dünya da gelişen teknoloji ile birlikte bireyler olarak kendimizi güncellememiz gerektiğine inanıyoruz. Bu anlayış ile birlikte öncelikle teknoloji odaklı, geleceğin mesleklerine yönelik eğitim hizmetleri düzenliyoruz.

Menü